PL EN RU
MENU

O nas

Armedis Ośrodek Rehabilitacji

Ośrodek Rehabilitacji Armedis funkcjonuje w Białymstoku od 2009 roku. Przez ten czas pomogliśmy kilku tysiącom pacjentów. Prowadzimy szeroki zakres leczenia rehabilitacyjnego niemowląt, dzieci i dorosłych. Pomagamy przy takich dolegliwościach jak np.: skolioza i inne wady kręgosłupa, bóle różnego pochodzenia (m.in. migreny, rwa kulszowa, dyskopatia, bóle stawów, kręgosłupa, żuchwy, itd.). Ważnym obszarem naszej działalności jest rehabilitacja dzieci. Leczymy m.in. niemowlęcą asymetrię ułożeniową, zaburzenia napięcia mięśniowego, mózgowe porażenie dziecięce, choroby genetyczne i metaboliczne, a także schorzenia ortopedyczne. Zapewniamy stały nadzór nad całym przebiegiem leczenia oraz rzetelną i fachową pomoc.

Stosujemy najnowsze metody medyczne o sprawdzonej terapeutycznej skuteczności. Przyjmujemy holistyczny pogląd na zdrowie człowieka, według którego na dobrostan i sprawność organizmu wpływa zrównoważony rozwój wszystkich układów fizjologicznych, ale też m.in. stan psychiczny, emocjonalność, a także życiowe nawyki. Sami próbujemy przekonać naszych pacjentów do wprowadzania w życie tych najzdrowszych. Angażujemy się w prozdrowotne akcje, bierzemy udział w organizowanych w regionie biegach, jak np. Ekiden Elektrum - sztafecie maratońskiej. Pomóżmy Razem!

Od początku działalności szczególną opieką otaczamy kobiety w ciąży, młode mamy oraz ich nowonarodzone dzieci. Pomoc terapeutyczna we wczesnym okresie często jest niezbędnym warunkiem właściwego rozwoju dziecka i daje pozytywne efekty także w późniejszych latach. Matce z kolei pozwala szybko wrócić do pełnej sprawności i aktywnie uczestniczyć w rehabilitacji dziecka. Poza fizjoterapią, dedykujemy też mamom i dzieciom specjalne, cykliczne zajęcia takie jak  „Mama Plus”, „Kino z Maluchem”, event ,,Radosne oczekiwanie - spotkanie dla kobiet w ciąży’’, które budują społeczność wpierających się w rodzicielskich obowiązkach młodych kobiet.

Naszymi pacjentami zajmuje się zespół wykwalifikowanych i doświadczonych siedmiu fizjoterapeutów. Miłą obsługę zapewniają dwie panie recepcjonistki. Rozwój współczesnej  medycyny dyktowany jest szybkim postępem technologicznym. Rehabilitanci Armedis nieustannie więc dokształcają się i szkolą, aby wprowadzać do terapii najnowsze metody i narzędzia. W 2016 roku do naszego zespołu dołączył Gacek - robot, który pomaga w rehabilitacji dzieci, laureat konkursu „Technotalenty”.

Gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie w proces leczenia, ale też empatyczne, pełne troski podejście do każdego pacjenta.


 

Kompleksowa i profesjonalna rehabilitacja niemowląt, dzieci i dorosłych
dowiedz się więcej

12 sierpień 2020

Praca w Armedis

28 lipiec 2020

Bezpłatne badania wad postawy u dzieci

25 maj 2020

Armedisowe zajęcia grupowe ON-LINE
Ośrodek Rehabilitacji ARMEDIS
ul. Przygodna 14 lok. 1
15-032 Białystok
(wejście od ulicy Słonimskiej)
Rejestracja
Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00
Sob. - Niedz.: nieczynne
Kontakt
tel. 85 831 11 06
kom. 505 507 855
armedis@armedis.pl
© 2021 ARMEDIS Ośtodek Rehabilitacji - Białystok Polityka prywatności

Wykonanie: DRE STUDIO